Spoločnosť EXTERIER SVK, s.r.o. je certifikovaný partner pre predaj a montáž výrobkov Žalúzie NEVA 

Zipscreen

ZIP100

Elegantná látková roleta, ktorá perfektne zatieni dom i pergolu. Vyrobíme vám ju z jednej zo 16 látok, s horným boxom v hranatom či polguľatom variante a v dvoch typoch spodných a vodiacich profilov. Jeden z nich je pritom naklapávací a bez skrutiek, takže lepšie vyzerá a výrazne vám urýchli montáž. Prácu s roletami zjednodušuje tiež náš unikátny systém upevnenia hriadeľa.   

Ku screenovej rolete ZIP100 vám nalakujeme príslušenstvo do akejkoľvek farby RAL. Ku bežnej dvojročnej záruke naviac pridáme ďalšie dva roky záruky naviac.

Roletu ZIP100 dodávame s motormi Somfy a radi s vami preberieme ich napojenie na systém inteligentnej domácnosti. 

Vlastnosti Technické parametre  |  Látky  |  Spôsob montáže

Luxusne vyzerá

Screenová roleta ZIP100 je elegantná a skvele vyzerá na pergolách, rodinných domoch i kancelárskych budovách. Ocenia ju architekti, designéri i nároční investori.

Je odolná a tichá

Vďaka pevnému ukotveniu v spodných a vodiacich profiloch roleta odolá prudkému vetru aj cez 80km/h, v závislosti na jej rozmeroch. Naviac je i vo vetre neuveriteľne tichá.

Zatemňuje podľa potrieb

Screenovú roletu vyrábame z jednej zo 16 látok - od priesvitných až po silne zatemňujúce. Zákazník si ta ľahko vyberie, ktorá mu vyhovuje najviac.

Zipscreen ZIP100

Zipscreen ZIP100 Motor
Šírka rolety (mm) 700 – 4000
Výška rolety (mm) až 3500
Maximálna plocha rolety (m2) 14 m2
Odolnosť proti vetru až trieda 6
Legenda k nákresu
1    Výška box + spodný profil veľký (mm) 148
2    Spodný profil veľký (mm) 55
3    Výška box + spodný profil malý (mm) 117
4    Spodný profil malý (mm) 26
5    Šírka vodiaceho profilu (mm) 37

NA STIAHNUTIE

NEVA Produktový list ZIPSCREEN (pdf)

Jednoduchá montáž na stenu alebo priamo na rám okna. Roletu i všetky profily ukotvíte do rámu okna alebo na stenu vedľa neho.

MONTÁŽ DO OSTENIA

Všetky profily i horný box ukotvíte do ostenia a roleta je tak mierne predsadená pred oknom, ale umiestnená v stavebnom otvore. Ak je to technicky možné, tak tento variant odporúčame.

MONTÁŽ NA PERGOLU

Pri montáži na pergolu ukotvíte vodiace profily do stĺpikov pergoly. Roletu namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.